Zateplení fasády
Kingspan Insulation

Kingspan Insulation NL

Kingspan Group Kingspan Insulation

Izolace fasád deskami Kooltherm


Při izolaci fasád si u společnosti Kingspan Insulation můžete vybrat z mnoha druhů materiálů s různou možností použití. Plánujete izolaci zvenčí nebo jste se rozhodli pro izolaci zevnitř či izolaci zavěšené fasády? S izolačními deskami Kooltherm je možné vše.
Vnitřní izolace
Přejete si izolovat zeď zevnitř? Vyberte si vnitřní izolační element
Kingspan Kooltherm K17 Interiérová deska. Tento produkt dodáváme se sádrokartonovými deskami a izolační fólií. Tímto způsobem je deska jednoduše a rychle připravená k okamžitému použití. Výhodou je minimální ztráta obytného prostoru, neboť deska je tenčí než jakýkoliv jiný izolační materiál.
Izolace zavěšené fasády
I zavěšenou fasádu můžete izolovat deskami Kooltherm od společnosti Kingspan Insulation. Součástí izolační desky na zavěšené fasády
Kingspan Kooltherm K15 Fasádní deska je izolační černá vrstva zabraňující úniku páry. Díky tomu je možné ji použít na otevřené zavěšené fasádě. Tento produkt má dále vynikající hodnocení z hlediska požární bezpečnosti a lze ho proto výborně použít na izolaci fasád.
 
Vnější kontaktní zateplovací systémy Kingspan Kooltherm K5 Kontaktní fasádní deska

Velkou výhodou je jeho bezproblémové nanášení a nízká spotřeba produktu, se kterým dosáhnete vynikajícího stupně izolace. Tímto způsobem můžete výborně izolovat vnější stěnu. 

K izolaci omítek můžete samozřejmě rovněž využít naše izolační desky PIR.